Poprawia Się Stan Zdrowia Naszego Podopiecznego Poszkodowanego W Wypadku!

Poprawia Się Stan Zdrowia Naszego Podopiecznego Poszkodowanego W Wypadku!

Życie Rafała – młodego męża i ojca zmieniło się w mgnieniu oka. Świąteczna atmosfera w ułamku sekundy runęła jak domek z kart. Jadąc do szkoły po dzieci został poszkodowany w wypadku wskutek zderzenia z autokarem, który zjechał na przeciwległy pas. Poszkodowany ze zmiażdżonymi kończynami i miednicą oraz wieloma innymi rozległymi obrażeniami trafił do jednego z krakowskich szpitali. Jego stan był krytyczny, a rokowania złe.

Szczęśliwie te traumatyczne chwile przeszły do historii i dzięki intensywnej rehabilitacji w nowoczesnej klinice Rafał coraz szybciej dochodzi do zdrowia. Po ponad roku od wypadku pełny nadziei patrzy w przyszłość, mogąc uczestniczyć w życiu swojej rodziny. Uśmiech Rafała jest dla członków Fundacji Podaruj Dobro bezcenną nagrodą. Jego historia kolejny raz zwraca uwagę na to, że bardzo ważną rzeczą w przypadku osób poszkodowanych jest czas i nowoczesna rehabilitacja, pozwalająca na osiągnięcie niesamowitych efektów.

Bardzo cieszymy się, że Rafał szybko wraca do zdrowia, a Jego coraz większa samodzielność jest naszym sukcesem, z którego jesteśmy dumni.