Madzia - jedna z podopiecznych fundacji

podarujdobro.pl

Kim jesteśmy?

Portal zbiórkowy podarujdobro.pl to jeden z projektów pomocowych Fundacji Podaruj Dobro. Dzięki niemu Poszkodowani w wypadkach i innych zdarzeniach losowych mogą uzyskać wsparcie finansowe, które pozwoli im walczyć o lepsze jutro. Portal zbiórkowy podarujfobro.pl powstał po to, by pomóc rozwiązywać problemy, z którymi przyszło Wam się zmierzyć.

Wierzymy, że każdy człowiek ma prawo do aktywnego życia i leczenia na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie również sprawę, że walka o lepsze jutro to dla naszych Podopiecznych nie tylko krew, pot i łzy, ale ogromne koszty finansowe, które trzeba przeznaczyć na rehabilitację, operacje, zabiegi czy likwidację barier architektonicznych w najbliższym otoczeniu. Nie każdy Poszkodowany czy też jego rodzina może pozwolić sobie na takie wydatki, biorąc pod uwagę, że niejednokrotnie wypadek wiąże się z niemożnością wykonywania pracy, a co za tym idzie utratą zarobku. Często trudna sytuacja finansowa dotyka nie tylko Poszkodowanego, ale całą jego rodzinę.

Dlatego też owo miejsce ma zwiększyć szanse osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach na powrót do zdrowia i sprawności. Dzielimy się DOBREM, bowiem to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli!

Co wyróżnia Podarujdobro.pl?

Zbiórki na rzecz Podopiecznych Fundacji Podaruj Dobro

Każdy może pomóc, natomiast odbiorcą zbiórki może zostać tylko podopieczny Fundacji Podaruj Dobro, co pozwala nam szybko i łatwo zweryfikować każdy wniosek. W ten sposób Darczyńca ma pewność, że jego pomoc trafia do osób potrzebujących. Chcesz założyć zbiórkę, a nie jesteś naszym Podopiecznym? Nie musisz się martwić! Skontaktuj się z nami, a z pewnością nie pozostawimy Cię bez pomocy. Pomaganie jest naprawdę proste!

Każda zebrana kwota, zostaje wypłacona

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każda zbiórka kończy się stuprocentowym sukcesem. Dlatego też, jeśli w określonym czasie uda Ci się zebrać tylko połowę zakładanej kwoty, 70%, bądź nawet 10%, to wszystkie pieniądze zostaną Ci wypłacone. Jeżeli, zaś szybko osiągniesz zamierzony cel, Twoja zbiórka nie zostanie zamknięta przed czasem. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, byś osiągnął 200% czy nawet 300% zamierzonej kwoty.

0% prowizji od wypłaty środków zgromadzonych na subkoncie

Zależy nam na tym, by jak najwięcej pieniędzy trafiło na konto osoby potrzebującej. Dlatego też każdy nasz Podopieczny, zakładający zbiórkę otrzyma całą zebraną kwotę.

Różne osoby – różne cele

Zdajemy sobie sprawę, że każdej zbiórce przyświeca inny cel. Stąd też wychodząc naprzeciw osobom potrzebującym, organizujemy zbiórki na rehabilitację/ operację/ powrót do zdrowia i sprawności, likwidację barier architektonicznych/ nowy sprzęt medyczny/ wyposażenie domu osoby niepełnosprawnej oraz inne cele społeczne.