Konferencja „Z rehabilitacją do zdrowia” z udziałem przedstawicieli Fundacji Podaruj Dobro

Konferencja „Z rehabilitacją do zdrowia” z udziałem przedstawicieli Fundacji Podaruj Dobro

W dniach 20–21.04 przedstawiciele Fundacji Podaruj Dobro wzięli udział w konferencji rehabilitacyjnej, dotyczącej szerokiego zakresu rehabilitacji w schorzeniach neurologicznych i kardiologicznych. Została ona zorganizowana przez Górnośląskie Centrum Rehabilitacji „Repty”.Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi metodami terapeutycznymi i programami leczniczo-rehabilitacyjnymi.

Nasz Showroom i Punkt Konsultacyjny REHAHELP odwiedziło mnóstwo osób – nie tylko znane osobistości ze świata rehabilitacji, ale także przedstawiciele instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Osoby biorące udział w konferencji mogły zapoznać się z urządzeniem – Pragma System, z którego korzystają Podopieczni Fundacji Podaruj Dobro podczas kompleksowej rehabilitacji. Pragma System doskonale sprawdza się przy pionizacji i podczas nauki chodu. Sprzęt ten pozwala na wykonywanie ćwiczeń w pozycjach, które są nieosiągalne w przypadku rehabilitacji z użyciem innych urządzeń.

Bardzo cieszymy się, że działania Fundacji Podaruj Dobro tak bardzo przyczyniają się do poprawy sytuacji osób poszkodowanych w wypadkach i wymagających rehabilitacji.