Konferencja w Śląskiej Izbie Lekarskiej z udziałem przedstawicieli Fundacji Podaruj Dobro

Konferencja w Śląskiej Izbie Lekarskiej z udziałem przedstawicieli Fundacji Podaruj Dobro

30. 07. 2023 przedstawiciele Fundacji Podaruj Dobro znaleźli się wśród osób zaproszonych do udziału w konferencji pod hasłem „Rehabilitacja jako problem interdyscyplinarny”. Wydarzenie odbyło się w Śląskiej Izbie Lekarskiej w Katowicach, a patronowali mu Polskie Towarzystwo Rehabilitacji Oddział Śląski, Polskie Towarzystwo Pediatryczne Oddział Śląski oraz Śląska Izba Lekarska w Katowicach. Adresatami konferencji byli przede wszystkim lekarze i fizjoterapeuci.

Wystąpienia prelegentów dotyczyły takich tematów jak: wady postawy u dzieci, osteoporoza czy kierunki rehabilitacji. Nie zabrakło też czasu na zaprezentowanie nowoczesnych urządzeń, takich jak Biodex System 4 czy egzoszkielet EksoNR, które są wykorzystywane w wielu nowoczesnych placówkach medycznych, w których leczą się także nasi Podopieczni.

Dziękujemy firmie Technomex za zaproszenie. Udział w konferencji był dla nas bardzo ważny. Pozwolił nam bowiem poszerzyć wiedzę, która z pewnością pomoże nam jeszcze efektywniej pomagać Podopiecznym Fundacji Podaruj Dobro.