10.57%
250 000zł Goal
26 437zł Raised

Pomoc dla Adama w rehabilitacji po wypadku motocyklowym

26 437zł of 250 000zł raised
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Terminy

Suma darowizn: 100zł

Nasz podopieczny ADAM  doznał poważnego wypadku motocyklowego, który na zawsze odmienił jego życie. Chcemy mu pomóc w trudnym procesie rehabilitacji i przywróceniu mu jak największej niezależności.

Adam  to pasjonat motocykli, żyjący zawsze  na pełnych obrotach. Od ukończenia szkoły zawodowej pracował w gastronomii. Uwielbia pracę z ludźmi. Czas wolny lubi spędzać aktywnie. W lipcu 2023 roku zdał prawo jazdy kat. A i zakupił swój pierwszy wymarzony motocykl. Bardzo lubi podróżować, odkrywać nowe miejsca. Jego  marzenie zostało mu odebrane. Niestety, około dwa miesiące temu doznał wypadku, który spowodował ciężkie obrażenia ciała. Dnia 5 września 2023 roku, jadąc z narzeczoną motocyklem do pracy, uległ wypadkowi. Kobieta kierująca samochodem osobowym dokonała manewru nieprawidłowej zmiany pasa ruchu, zajeżdżając mu drogę. Skutkiem tego wypadku jest złamanie kręgosłupa, liczne obrażenia klatki piersiowej, niewydolność oddechowa, uszkodzone oba płuca, odma opłucna, zatorowość płucna oraz rozległa zakrzepica. Od tego czasu jego życie stało się walką z bólem i trudnościami. Na dzień dzisiejszy Adam nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu kelnera, a także żadnej innej pracy fizycznej. Całą swoją przyszłość wiązał z tym zawodem. Aktualnie nie porusza się samodzielnie. Czeka go rehabilitacja, którą chce zacząć od razu po wyjściu ze szpitala.

Nasza zbiórka ma na celu zebranie funduszy na kosztowną, ale niezbędną rehabilitację, która pomoże Adamowi odzyskać część utraconej sprawności i jakości życia. Wierzymy, że z Waszą pomocą możemy uczynić ten proces bardziej możliwym i znacząco poprawić jakość życia naszego podopiecznego.

Jak możesz pomóc:

Wpłata finansowa: Każda kwota jest cenna i przyczyni się do pokrycia kosztów rehabilitacji, leczenia oraz sprzętu medycznego.

Udostępnij tę zbiórkę: Dziel się tą zbiórką na swoich mediach społecznościowych i zachęć innych do wsparcia.

Wsparcie emocjonalne: Każda wiadomość wsparcia, dobre słowo lub życzenia dla Adama są bardzo ważne.

Pomoc w organizacji zbiórki: Jeśli masz pomysły, jak możemy zwiększyć świadomość tej zbiórki i zbierać więcej funduszy, daj nam znać.

Dlaczego to jest ważne:

Rehabilitacja po wypadku motocyklowym to długi i kosztowny proces. Pomoc, którą możemy zebrać, pozwoli na dostęp do specjalistycznej opieki medycznej, fizjoterapii i innych niezbędnych środków. Adam zasługuje na szansę na jak najlepszy powrót do normalnego życia.

Dziękujemy wszystkim za wszechstronne wsparcie, jakie możecie dać naszemu podopiecznemu w tym trudnym okresie. Razem możemy pomóc Adamowi  znaleźć siłę, by wrócić do pełni zdrowia.

 

Dziękujemy za każdą pomoc i wsparcie.

Ostatnio wsparli:

Jaroslaw Rduch

27 listopada, 2023

Kwota przekazana
200zł

Marcelina Kula

25 listopada, 2023

Kwota przekazana
100zł

Dawid

22 listopada, 2023

Kwota przekazana
50zł

Kazimierz

22 listopada, 2023

Kwota przekazana
20zł

Marzena Janik

22 listopada, 2023

Kwota przekazana
10zł

Anonim

21 listopada, 2023

Kwota przekazana
25zł

Anonim

21 listopada, 2023

Kwota przekazana
100zł

Agnieszka Leszczorz

21 listopada, 2023

Kwota przekazana
100zł

Anonim

21 listopada, 2023

Kwota przekazana
20zł

Anonim

20 listopada, 2023

Kwota przekazana
100zł

Przemysław Śliwak

18 listopada, 2023

Kwota przekazana
50zł

Anonim

18 listopada, 2023

Kwota przekazana
10zł