Informacje dla darczyńców

Chcę pomóc innym

Portal zbiórkowy podarujdobro.pl prowadzony jest przez Fundację Podaruj Dobro, wspierającej osoby poszkodowane w wypadkach oraz innych zdarzeniach losowych. Nasi Podopieczni są mieszkańcami dużych miast, wsi czy też najodleglejszych zakątków Polski. Różne są ich historie, płeć, wiek, sytuacja zawodowa czy materialna. Łączy ich jednak chęć walki o lepsze jutro. Pomagając naszym Podopiecznym masz pewność, że Twoje pieniądze trafią do osób potrzebujących. Każda bowiem zbiórka jest przez nas szczegółowo weryfikowana.
Pytania i odpowiedzi

Jak mogę pomóc?

W dzielenie się dobrem może zaangażować się każdy – zarówno osoba fizyczna, jak i firma czy instytucja. Możesz pomóc niezależnie od miejsca zamieszkania, wykształcenia, wieku czy zasobności portfela. Liczy się bowiem każda złotówka. Może właśnie dzięki Tobie osoba poszkodowana w wypadku zrobi pierwszy krok do samodzielności? Wspólnie możemy osiągnąć cel i pomóc wielu osobom!

Możesz wpłacić dowolną kwotę pieniędzy na rzecz wybranej osoby, założyć zbiórkę dla Poszkodowanego, udostępnić zbiórkę, by trafiła ona do jak największego grona osób czy też po prostu polubić stronę naszej fundacji na fb. Jeśli chcesz się zaangażować w naszą działalność, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wszystkie sposoby są dobre, by podarować dobro innym!

Pomóż potrzebującym

Pomóż potrzebującym