Bezpłatna nowoczesna rehabilitacja? Z Fundacją Podaruj Dobro to możliwe!

Bezpłatna nowoczesna rehabilitacja? Z Fundacją Podaruj Dobro to możliwe!

Niejednokrotnie podkreślaliśmy już jak ważne w przypadku Poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych jest leczenie w nowoczesnych ośrodkach rehabilitacyjnych. Nie wszyscy jednak wiedzą, że koszty takiej rehabilitacji mogą zostać sfinansowane z polisy OC sprawcy wypadku. W momencie, kiedy bardzo ważny jest czas taka opcja jest niezwykle korzystna dla Pacjenta.

Fundacja Podaruj Dobro pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach organizować specjalistyczne leczenie w nowoczesnych ośrodkach na terenie całej Polski. Obdarzyło nas już zaufaniem wiele osób, wśród których możemy wymienić Poszkodowanych, którzy korzystają z rehabilitacji w nowoczesnych ośrodkach.

Podopieczni Fundacji Podaruj Dobro mogą również liczyć na profesjonalną pomoc prawną. Dzięki wysokim kwotom odszkodowań, zadośćuczynień i rent, której otrzymują nie muszą już martwić się o pokrycie kosztów leczenia. Mogą wracać do zdrowia w nowoczesnych ośrodkach rehabilitacyjnych i snuć plany na przyszłość.

Historie naszych podopiecznych są różne, ale wszystkie pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy nie należy się poddawać.